Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών (1ος και 2ος όμιλος) για την σεζόν 2017-18

Οι κληρώσεις Α2 Ανδρών (1ος και 2ος όμιλος).

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

07.10.2017 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 20.01.2018
Ποσειδών Λουτρακίου - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Άρης Νίκαιας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Αγριά Βόλου Κένταυρος
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Ακαδημία των Σπορ Πάτρας
Έσπερος Καλλιθέας - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

14.10.2017 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 27.01.2018
Α.Ο. Νηρεύς - Ποσειδών Λουτρακίου
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Άρης Νίκαιας
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας - Έσπερος Καλλιθέας

21.10.2017 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 03.02.2018
Άρης Νίκαιας - Α.Ο. Νηρεύς
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Έσπερος Καλλιθέας - Αγριά Βόλου Κένταυρος
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Ακαδημία των Σπορ Πάτρας

28.10.2017 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 10.02.2018
Α.Ο. Νηρεύς - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ποσειδών Λουτρακίου - Άρης Νίκαιας
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Έσπερος Καλλιθέας
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

04.11.2017 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 24.02.2018
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Α.Ο. Νηρεύς
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ποσειδών Λουτρακίου
Έσπερος Καλλιθέας - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας - Αγριά Βόλου Κένταυρος

11.11.2017 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 03.03.2018
Α.Ο. Νηρεύς - Έσπερος Καλλιθέας
Ποσειδών Λουτρακίου - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Άρης Νίκαιας - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ακαδημία των Σπορ Πάτρας

18.11.2017 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 10.03.2018
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Α.Ο. Νηρεύς
Έσπερος Καλλιθέας - Ποσειδών Λουτρακίου
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Άρης Νίκαιας
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ολυμπιακός Κερατσινίου

25.11.2017 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 24.03.2018
Α.Ο. Νηρεύς - Ακαδημία των Σπορ Πάτρας
Ποσειδών Λουτρακίου - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας - Έσπερος Καλλιθέας
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Αγριά Βόλου Κένταυρος

02.12.2017 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 31.03.2018
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Α.Ο. Νηρεύς
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας - Ποσειδών Λουτρακίου
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Άρης Νίκαιας
Έσπερος Καλλιθέας - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων

09.12.2017 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 14.04.2018
Α.Ο. Νηρεύς - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ποσειδών Λουτρακίου - Αγριά Βόλου Κένταυρος
Άρης Νίκαιας - Ακαδημία των Σπορ Πάτρας
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Έσπερος Καλλιθέας

16.12.2017 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 21.04.2018
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Α.Ο. Νηρεύς
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ποσειδών Λουτρακίου
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Άρης Νίκαιας
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ΟΣ

14.10.2017 1η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 20.01.2018
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Α.Σ. Μακεδονικός - Ζαφειράκης Νάουσας
Φαίακας Κέρκυρας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Πρωτέας Άρτας
Αρχέλαος Κατερίνης - Αρίων Πτολεμαΐδας

21.10.2017 2η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 27.01.2018
Αρχέλαος Κατερίνης - Γ.Σ. Δράμα 1986
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Α.Σ. Μακεδονικός
Ζαφειράκης Νάουσας - Φαίακας Κέρκυρας
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Αρίων Πτολεμαΐδας - Πρωτέας Άρτας

28.10.2017 3η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 03.02.2018
Α.Σ. Μακεδονικός - Αρχέλαος Κατερίνης
Φαίακας Κέρκυρας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Ζαφειράκης Νάουσας
Πρωτέας Άρτας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Αρίων Πτολεμαΐδας

04.11.2017 4η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 10.02.2018
Αρχέλαος Κατερίνης - Φαίακας Κέρκυρας
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Α.Σ. Μακεδονικός
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας - Πρωτέας Άρτας
Αρίων Πτολεμαΐδας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς

11.11.2017 5η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 24.02.2018
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Αρχέλαος Κατερίνης
Φαίακας Κέρκυρας - Γ.Σ. Δράμα 1986
Πρωτέας Άρτας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Σ. Μακεδονικός - Αρίων Πτολεμαΐδας

25.11.2017 6η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 03.03.2018
Αρχέλαος Κατερίνης - Πρωτέας Άρτας
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ. Μακεδονικός - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αρίων Πτολεμαΐδας - Ζαφειράκης Νάουσας

02.12.2017 7η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 10.03.2018
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Αρχέλαος Κατερίνης
Πρωτέας Άρτας - Γ.Σ. Δράμα 1986
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Α.Σ. Μακεδονικός
Ζαφειράκης Νάουσας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Φαίακας Κέρκυρας - Αρίων Πτολεμαΐδας

09.12.2017 8η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 24.03.2018
Αρχέλαος Κατερίνης - Ζαφειράκης Νάουσας
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Α.Σ. Μακεδονικός - Πρωτέας Άρτας
Φαίακας Κέρκυρας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Αρίων Πτολεμαΐδας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης

16.12.2017 9η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 31.03.2018
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Αρχέλαος Κατερίνης
Ζαφειράκης Νάουσας - Γ.Σ. Δράμα 1986
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Α.Σ. Μακεδονικός
Πρωτέας Άρτας - Φαίακας Κέρκυρας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Αρίων Πτολεμαΐδας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

 
Αθλητικός Σύλλογος Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

 

Διεύθυνση
Νικολάου Τρυπιά 31
143 41, Νέα Φιλαδέλφεια

 

Πληροφορίες 

ΟΜΑΔΕΣ

 
Ομάδα Ανδρών
Ομάδα Εφήβων
Ομάδα Παίδων
Ομάδα Παμπαίδων Α
Ομάδα Παμπαίδων Β
Ομάδα Μίνι

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

 

Ιωνικός Αθλητικός Σύλλογος Ν.Φ.
http://www.ionikosnf.gr

 

Ομοσπονδίας Χειροσφαίρισης Ελλάδας Ο.Χ.Ε.
http://www.handball.org.gr

 

Ένωση Σωματείων Χειροσφαίρησης Ατιικής

ionikosnf handball logo big

© 2016 Ionikos NF Handball. All Rights Reserved.